رفتن به مطلب

ارسال عکس برای ipb به روشی راحت تر وجود داره؟ [حل شد]

IPLike

ارسال‌های توصیه شده

سلام به همه دوستان.

من میخام بدونم آیا امکانی یا مدی وجود داره که بشه راحت تر توی انجمن عکس قرار داد.منظورم این که به طور مستقیم از روی کامپیوتر آپلود کنه رو انجمن؟مثل این لینک

http://www.udk.ir/showthread.php?494-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%AD%D8%B1%DA%A9%D8%A7%D8%AA-%D9%88%D8%A7%D9%82%D8%B9%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A7%DA%A9%D8%AA%D8%B1/page3

که البته با IPB نیست اما به روش خیلی راحت تری برای قرار دادن عکس میشه اقدام کرد.کافیه روی توی ویرایشگر متن روی گزینه insert image کلیک کرد تا بتونید از توی کامپیوتر خودتون یه فایل رو انتخاب کنید و اونو بفرستید توی فروم.

البته یه درخواست دیگه دارم که میخام یه روش راحت برای ارسال فایل به درون انجمن برای کاربران ایجاد بشه.یعنی مستقیما از توی کامپی.تر بر روی هاست سایت.

در کل کاربران مجبور به آپلود در یه سایت نباشند بعد دوباره بخوان بیان آدرس لینک دانلود اینجا بدن یعنی همونطور که میتونن یه عکس رو بفرستن و همه ببینن بتونن یه فایل هم برای دانلود بفرستن توی تاپیک و بقیه هم بتونن دانلود کنند.

ممنون از همه دوستان

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

متاسفانه برای آپلود فایل ، هیچ راهی فعلا وجود نداره که بشه توی پاسخ سریع ، تصویر یا فایل آپلود کنید ( منبع )

البته یه درخواست دیگه دارم که میخام یه روش راحت برای ارسال فایل به درون انجمن برای کاربران ایجاد بشه.یعنی مستقیما از توی کامپی.تر بر روی هاست سایت.

در کل کاربران مجبور به آپلود در یه سایت نباشند بعد دوباره بخوان بیان آدرس لینک دانلود اینجا بدن یعنی همونطور که میتونن یه عکس رو بفرستن و همه ببینن بتونن یه فایل هم برای دانلود بفرستن توی تاپیک و بقیه هم بتونن دانلود کنند.

بهترین پیشنهاد اینه که یک اسکریپت آپلود تصویر یا فایل درون یک ساب دومین از سایت تون نصب کنید این طوری به راحتی می تونید اینکار رو انجام بدید. البته مدی که تحت IPB هم باشه هست :

موفق باشید %%-

لینک ارسال

سلام البته یه من یه چیزی شبیه عکس زیر هم دیدم :

index.php?app=downloads&module=display&section=screenshot&record=67790&id=5218&full=1

اینم لینک مرجعش اگه نتونستی دانلود کنی بگو تا همین جا براتون بزارم

• پسند 2
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

آره دقیقا این مد همون کاری رو می کنه که شما می خواید :

image_uploader_for_ipb_ckeditor.zip

• پسند 2
لینک ارسال

من کدهاش رو نگاه کردم به نظرم استاندارد نیومد :blink: به خاطر همین نصبش نکردم ..

لینک ارسال

از چه نظر استاندارد نبود ؟

از این نظر که نه مد بود نه هوک . من راهنماش رو خوندم دیدم برای کافیگش یه جاهایی رو باید ویرایش کنم و یه فایل هم باید جایگزین بشه خب با این حساب اگر یه روزی خواستیم بروزرسانی کلی انجام بدیم مشکلی پیش نمیاد به نظرتون ؟

البته این نظر من بود ها :P

• پسند 1
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

نه مشکلی پیش نمی یاد ، به خاطر اینکه این مد بدون استفاده از هوک نوشته شده ، این شکلی هست وگرنه مشکلی نداره ، اون بنده خدایی که اینو نوشته بلد نبوده هوک بنویسه به خاطر همین این طوری منتشر کرده :) .

• پسند 3
لینک ارسال

سلام.ممنون من اعمال کردم و هیچ مشکلی هم پیش نیومد.فقط در مورد پیام چند رسانه ای چیکار کنم؟؟روشی برای اون وجود داره مثل همین ارسال عکس راحت بشه؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

فقط در مورد پیام چند رسانه ای چیکار کنم؟؟

منظورتون از پیغام چند رسانه ای چه چیزی هست ؟ :)

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...