رفتن به مطلب

نصب IP.Content ؟

MHM5000

ارسال‌های توصیه شده

سلام...

سایتی می خوام درست کنم که با آدرس x.com از IPContent استفاده کنه

و با آدرس forum.x.com از IPBoard

چطور این کار رو بکنم؟

نصب اولیه ی IPB توی چه آدرس انجام بشه؟

چطوری IPB و IPC رو نصب کم؟ (مثلا مجموعه ای هست ۲ تاش رو با هم داشته باشه، یا ترتیب داره یا ....)

و اطلاعات از این دست...

ممنون

----

هرچه سریعتر بهتر :D

----

اگه بخش تاپیک درست نیست مدیریت لطفا جابجا کنند... ممنون

------------

بالای صفحه ی سایت خیلی شلوغِ و اعصاب آدم رو میریزه به هم (و به نوعی حجم اضافی روی پهنای باند سایت و ADSL کاربر می ذاره...می شه بخش wiki راه اندازی کرد و آموزش های نهایی رو به اونجا منتقل کرد)

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

به راحتی همچین کاری می شه کرد :) آموزش زیر رو مطالعه بفرمایید همه چیز توضیح داده شده :

http://community.invisionpower.com/resources/documentation/index.html/_/new-docs/ipcontent2/use-ipcontent-outside-your-forum-directory-r624

بالای صفحه ی سایت خیلی شلوغِ و اعصاب آدم رو میریزه به هم (و به نوعی حجم اضافی روی پهنای باند سایت و ADSL کاربر می ذاره...می شه بخش wiki راه اندازی کرد و آموزش های نهایی رو به اونجا منتقل کرد)

متاسفانه ما همین طوری که اون بالا گذاشتیم خیلی از کابران توجه نمی کنند و باز هم تاپیک یا پیغام خصوصی می زنند ، نمی دونم اگر اینو حذف کنیم دیگه چه کنیم :D

ولی سعی می کنم که کوچیکترش کنم :)

موفق باشید @};-

• پسند 2
لینک ارسال

متاسفانه ما همین طوری که اون بالا گذاشتیم خیلی از کابران توجه نمی کنند و باز هم تاپیک یا پیغام خصوصی می زنند ، نمی دونم اگر اینو حذف کنیم دیگه چه کنیم :D

ولی سعی می کنم که کوچیکترش کنم :)

موفق باشید @};-

:D

شاید در ابعاد ۱۹۲۰در۱۰۸۰ چیزی نباشه... ولی ۱۰۲۴ در ۷۶۸ عملا ۲-۳ بار آدم باید Scroll کنه!

بازم بابت پاسختون ممنون

[به انگلیسی هم سرچ کردم، اینو نیاورد!]

• پسند 1
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

[به انگلیسی هم سرچ کردم، اینو نیاورد!]

کدوم رو ؟

لینک ارسال

خب من كله ام واسه IP.Content ميخاره.

شما برای اينكه بتونی اين كارو انجام بدی اول بايد فايل های IP.Board رو توی ساب بريزيد مثلا اسم پوشه كه ساب هم هست community ميذاريم. بعد برنامه IP.board رو اونجا نصب كنيد. وقتی كه نصب انجام داديد كل سيستم رو تست كنيد كه درست نصب شده باشه "نمايش و ورود" بعد از اون فايل های IP.Content رو توی همون پوشه - بريزيد و به قسمت نصب IP.Board دوباره بريد تا برنامه رو نصب كنيد --- اين مسير بايد بريد : ACP > System > Applications & Modules > Manage Applications & Modules

بعد از اينكه برنامه رو نصب كرديد طبق اين دستورالعمل بريد جلو

If your forums happen to be in a /forums/ folder relative to this index.php file, you do not need to make any changes. Otherwise, update the path appropriately, so that it matches the directory on your webserver to your forums. More information on this change can be found in the Tools/README.txt file included in the download.

Next, you will need to login to your ACP and visit the Advanced Settings page of the IP.Content area, found under My Apps. You will need to configure the first setting (URL to index.php) appropriately based on where you have uploaded the index.php file. You can also rename index.php if necessary (e.g. you could rename index.php to "home.php", leaving your existing index page in place on your server). If you do, be sure to update the second setting on this Advanced Settings page. Lastly, you can optionally enable mod_rewrite for IP.Content, which will allow you to change the URL from

to the more appropriate and expected url of

You must be sure that your server supports mod_rewrite to use this setting. Save your configuration selection by clicking Update Settings at the bottom of the screen. If you enabled mod_rewrite for IP.Content, be sure to click the "Download .htaccess file" button at the top of the screen, and upload this file to the same folder that you uploaded the custom index.php file to.

Afterwards, you should be able to access pages through the gateway index.php file.You can verify this by visiting the "Pages" area and clicking on the "visit" button ccs-186849-0-93367700-1309368939.png

to verify the URL structure is working.

الان دو تا سايت اولی و آخری من طبق همين برنامه اجرا شده.

• پسند 1
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...