رفتن به مطلب

سوال در مورد نحوه مدیریت کاربران توسطmoderator [حل شد]

IPLike

ارسال‌های توصیه شده

سلام به همه دوستان خوب

یه سوال در مورد مدیریت کاربرانی که میان وتوی انجمن ثبت نام میکنن دارم:

آیا میشه کاری کرد که کاربر بعد از ثبت نام ایمیل فعال سازی دریافت نکنه؟یعنی عضویت با تایید admin یا moderator باشه؟منظورم اینه که کاربر بتونه فرم رو پر کنه و بفرسته اما هنوز لینک فعال سازی براش فعال نشه.و وقتی moderator پروفایل اون کاربر رو خوند و اطلاعاتش مورد تایید مدراتور بود براش حساب کاربریشو فعال کنه

سوال دوم:از کجا میتونم متن ایمیل فعال سازی رو فارسی کنم؟

سوال سوم:مدریتور چطور میتونه کاربرا رو از یک گروه به گروه دیگه که دستی ایجاد شده باشه انتقال بده؟(من به عنوان ادمین 2 تا گروه کاربری جدید ایجاد کردم،میخام مدریتور بتونه اعضایی که جدیدا میان برای ثبت نام رو انتخاب کنه و اونا رو توی گروههای جدید که من ایجاد کردم قرار بده، تقریبا همونجوری که یک کاربر رو توی گروه بن قرار میده)

ممنون از شما بابت زحماتی که میکشید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

چرا سوال های خودتون رو توی بخش پشتیبانی عمومی نسخه های IPB نمی پرسید :) ؟!

سوال اول : در تنظیمات Security and Privacy گزینه New registration email validation رو اگر بزارید روی Admin Validation ایمیل فعال سازی ارسال نمی شه و فقط شما تایید می کنید اگر بزارید User then Admin Validation ایمیل فعال سازی ارسال می شه ولی بازم بعدش شما باید تایید کنید.

سوال دوم:از قسمت Manage Language پکیج زبان مورد نظر رو انتخاب و روی Translate in Admin CP بزنید و عبارت مورد نظرتون رو جستجو کنید و فارسی رو در باکس وارد کنید.

سوال سوم: مدیر انجمن به هیچ وجه نمی تونه گروه کاربری فردی رو عوض کنه ، چون نیاز به دسترسی مدیریت کل داره و دسترسی به پنل مدیریت .

موفق باشید @};-

• پسند 2
لینک ارسال

سلام

ممنون از پاسختون،چشم از این به بعد رعایت میکنم و در اون بخش سوال ها رو مطرح میکنم.

یه سوال دیگه.میشه بدون وارد شدن به کنترل پنل ادمین یعنی از front end سایت گروه کاربری رو تغییر داد؟حتی اگه سطح دسترسی مدیر کل باشه؟

• پسند 1
لینک ارسال

در ضمن ایمیلی که برای افراد که میخان عضو بشن فرستاده میشه رو میخام از طرف یه میل جدید فرستاده بشه،باید چیکار کنم؟(در حال حاضر از ایمیل مدیر کل انجمن فرستاده میشه که میخام فقط نام فرستنده عوض بشه نه اینکه ایمیل مدیر رو عوض کنم)

ممنون

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

سلام

ممنون از پاسختون،چشم از این به بعد رعایت میکنم و در اون بخش سوال ها رو مطرح میکنم.

یه سوال دیگه.میشه بدون وارد شدن به کنترل پنل ادمین یعنی از front end سایت گروه کاربری رو تغییر داد؟حتی اگه سطح دسترسی مدیر کل باشه؟

ممنون

نه متاسفانه ، فعلی مدی که بشه این کارو بدون رفتن به مدیریت کرد نوشته نشده :(

در ضمن ایمیلی که برای افراد که میخان عضو بشن فرستاده میشه رو میخام از طرف یه میل جدید فرستاده بشه،باید چیکار کنم؟(در حال حاضر از ایمیل مدیر کل انجمن فرستاده میشه که میخام فقط نام فرستنده عوض بشه نه اینکه ایمیل مدیر رو عوض کنم)

ممنون

در بخش System Setting قسمت Email Setup می تونید تعیین کنید که از چه طریقی ایمیل های فرستاده و دریافت می شه ( incoming email address و outgoing email address )

موفق باشید %%-

• پسند 2
لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

سلام.مدی برای تایید کاربران از حالت validating برای حالت member وجود داره که راحت تر از روش پیشفرض آی پی بی عمل کنه؟اگه اشتباه نکنم در روش پیشفرض باید مستقیما بریم و تک تک اعضا رو approve کنه و تازه وقتی اینکارو کرد اعضا میرن تو لیست member وممکنه من بخام اونا رو به یه لیست سفارشی که خودم ایجاد کردم انتقال بدم.برای اینکار مدی وجود نداره که اگه بشه از تو فرانت اند سایت اینکارو کرد خیلی عالی تر هم میشه.ممنون و منتظر پاسختون هستم.خیلی خیلی ممنون

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

سلام

ممنون از لطف شما

این مد رو تست کنید :

موفق باشید

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

والا من نمی دونم چرا نمی تونید دانلود کنید ولی از این سایت دانلود کنید این مد رو :

http://www.forumscriptz.org/3-2-x-modifications/12286-sos32-manage-validating-members-v2-0-1-ip-board-v3-2-x-xml-null-fs.html

• پسند 1
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...