رفتن به مطلب

کار نکردن لینک و تصویر ادیتور [حل شد]

ارسال‌های توصیه شده

دستورهای گذاشتن لینک و تصویر کار نمی کنند ؛ یعنی وقتی دکمه رو می زنی پنجره باز نمی شه

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از پوسته ای استفاده ميكنی يا سيستم پيشفرض هستش ؟ برنامه ای جديدا ريختی يا نه منظور مد يا هوك هستش كه ميگم الان تو قسمت امضا من لينك هم با تصوير گذاشتم..

لینک ارسال

از پوسته ای استفاده ميكنی يا سيستم پيشفرض هستش ؟ برنامه ای جديدا ريختی يا نه منظور مد يا هوك هستش كه ميگم الان تو قسمت امضا من لينك هم با تصوير گذاشتم..

از پوسته ی پیش فرض استفاده می کنم

هیچی هم نصب نکردم

http://bia4pic.com/forum/

لینک ارسال

خب خب

دو تا دليل ميتونه داشته باشه اولی اينكه ممكنه سيستم روی هاست بعد از مدتی چند تا از فايل های كش رو خراب كاری كرده باشه كه با اين دستور درست ميشه

ACP > Look & Feel > Template tools > REBUILD MASTER SKIN DATA

ممكن هستش كه فايل جاوا اسكريپت اش مشكل پيدا كرده باشه كه بايد از اول پوشه public/js رو دوباره روی هاستتون آپلود كنيد.

• پسند 1
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

پوسته فارسی مخصوص 3.2.3 رو نصب کردید یا 3.3 ؟

• پسند 1
لینک ارسال

فکر کنم مشکل از فایل زبان باشه ؛ چون وقتی رو انگلیسی هست مشکلی نداره

توی آپلود فایل مشکل دارم و هر چقدر زور زدم نتونستم فایل رو دوباره آپلود کنم

اگر ممکنه میشه فایل زبان رو برام اوکی کنید ؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

مشخصات مدیریت و پنل هاست تون رو پیغام خصوصی کنید تا براتون درستش کنم.

موفق باشید %%-

لینک ارسال

نه ربطی نداره، اگر كارهايی كه گفتم رو انجام دادی به اين نتيجه ميرسيم كه مشكل از قسمت ديگه ای، شما بايد اين رو فعال كنيد

ACP > System Settings > System > General Configuration> Minify CSS and JS --- YES

• پسند 1
لینک ارسال

نه ربطی نداره، اگر كارهايی كه گفتم رو انجام دادی به اين نتيجه ميرسيم كه مشكل از قسمت ديگه ای، شما بايد اين رو فعال كنيد

ACP > System Settings > System > General Configuration> Minify CSS and JS --- YES

با این هم درست نشد

لینک ارسال

سيستم شما فكر كنم مشكل ديگه ای داره الان چك كردم اصلا فايل زبان درست وارد نشده اين برنامه رو توی هاستتون بريزيد و اجراش كنيد تا پيام بهتون بده مشكلات سيستم رو بهتون اطلاع ميده. همينجا پيام ها رو بفرستيد تا رفعش كنيم.

testrun.php

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...