رفتن به مطلب

خطای sql بعد از ارتقا و موقع نصب پوسته جدید [حل شد]

هادی

ارسال‌های توصیه شده

سلام

من طبق دستورالعمل ارتقا دادم و همه چیز فعلا خوبه، فقط وقتی پوسته ی قبلی رو حذف کردم و خواستم دوباره آپش کنم خطای sql داده

SQL Error
An error occured with the SQL server:
mySQL query error: INSERT INTO cache_store (`cs_key`,`cs_value`) VALUES('_importSkinContent_','\n\n \n \n core.xml\n PD94bWwgdmVyc2lvbj0iMS4wIiBl ...

البته گزیدشو گذاشتم خیلی زیاد بوده!

آخرشم گفته این مشکل آی پی بی نیست، مشکل از sql هست، برو با پشتیبان هاستت درمیون بزار

فایلو آپ کردم و اسمشو دادم ولی بازم همین مشکل پیش اومد

توو قسمت sql آی پی بی یه گزینه خراب بود که تعمیر رو زدم و درست شد ولی باز هم اثر نکرد

از هاست هم گزینه ی repair DB رو برای دیتابیس ها زدم و سالم نشون داد

پشتیبان هاست میتونه کاری بکنه؟

ویرایش شده توسط هادی
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

سلام

این ارور کامل نیست یعنی خط نصفه هست که بشه فهمید . دقیقا آخر خط که دلیل هست رو نذاشتی :) .

ولی اگر که خود سیستم گفته مشکل از IPB نیست مشل از سرور هست . شما بکاپ رو به سرور بگید بریزه .

• پسند 1
لینک ارسال

\n info.xml\n PD94bWwgdmVyc2lvbj0iMS4wIiBlbmNvZGluZz0idXRmLTgiPz4KPGluZm8+CiAgPGRhdGE+CiAg \nICA8c2V0X25hbWU+R3Jhdml0eSBHcmVlbjwvc2V0X25hbWU+CiAgICA8c2V0X2tleT5pcGJmc0dy \nYXZpdHlHXzwvc2V0X2tleT4KICAgIDxzZXRfYXV0aG9yX25hbWU+PCFbQ0RBVEFbRWhyZW4gW2lw \nYmZvcnVtc2tpbnMuY29tXV1dPjwvc2V0X2F1dGhvcl9uYW1lPgogICAgPHNldF9hdXRob3JfdXJs \nPmh0dHA6Ly93d3cuaXBiZm9ydW1za2lucy5jb208L3NldF9hdXRob3JfdXJsPgogICAgPHNldF9v \ndXRwdXRfZm9ybWF0Pmh0bWw8L3NldF9vdXRwdXRfZm9ybWF0PgogICAgPHNldF9tYXN0ZXJfa2V5 \nPnJvb3Q8L3NldF9tYXN0ZXJfa2V5PgogICAgPGlwYl9odW1hbl92ZXJzaW9uPjMuMi4zPC9pcGJf \naHVtYW5fdmVyc2lvbj4KICAgIDxpcGJfbG9uZ192ZXJzaW9uPjMyMDA2PC9pcGJfbG9uZ192ZXJz \naW9uPgogICAgPGlwYl9tYWpvcl92ZXJzaW9uPjM8L2lwYl9tYWpvcl92ZXJzaW9uPgogIDwvZGF0 \nYT4KPC9pbmZvPgo= \n\n \n 0\n \n \n\n')
This is not a problem with IP.Board but rather with your SQL server. Please contact your host and copy the message shown above.

این هم پایان غم انگیزش ...

آخه دیتابیس که دست نخورده که مشکلی درست کنه، بکاپ گرفتم قبلش

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با پشتیبانی هاست تماس بگیر بگو جریان رو ، واقعا از IPB نیست :)

• پسند 1
لینک ارسال

گفتم الان خواب هستن!

بکاب فبلی رو از پی اچ پی مای ادمین ایمپورت کردم و درست هم ایمپورت شد ولی بازهم مشکل باقیه

من اگه دیتابیسو پاک کنم و یه دیتابیس جدید بسازم و به فایل کانفیگ بدم، چه اتفاقی میفته؟

ویرایش شده توسط هادی
لینک ارسال

الان که خواستم وارد بشم، صفحه ی آپگرید دوباره اومد! پوشه ی اپگریدو پاک کردم ولی بازم اومد، ناچارا دوباره از نو و با کمک بکاب قبلی شروع کردم، همه چی رو پاک کردم و sql رو هم پاک کردم و قبلی رو آپ کردم

برای پوسته فقط ایمیجشو آپ کردم و جواب داد خوشبختانه! [-O<>:D<<'>

ویرایش شده توسط هادی
  • پسند 1
لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...