رفتن به مطلب

درهم ریختگی قالب انجمن و مدیریت آی پی بی [حل شد]

هادی

ارسال‌های توصیه شده

قالب انجمن و مدیریت آی پی بی من به هم ریخته

زبان فارسی ریکش شد

پوسته هم ریکش شد

ولی نتیجه نداد

تالار گفتمان، انجمن یا فروم چیست؟ - انجمن تخصصی معلمان

h0v11s50nwl9j91lrjy9.jpg

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 26
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

من سيستم رو چك كردم مشكل نداشت پوسته ها رو درست نشون ميده، اگر همچين مشكلی دوباره براتون پيش اومده شما بايد تم ها رو Rebuild كنيد نه Recache توی همون قسمت هستش ( اصلا نيازی به ريكش كردن زبان نيستش چون

سلام خوب قالبی که شما استفاده می کنی باید با نسخه 3.3 هماهنگ باشه درزمانی که کد ها رو شما ویرایش می کنی سمت راست بالا نوشته REVERT اون رو بزنید بر می گرده به حالت اولیه ، اما حالت اولیه قالب پیش

اين هم كه مشكلی نداره !؟ قسمت مديريت الان به هم ريخته ؟

تصاویر ارسال شده

• بنیان گذار IPSFarsi

سلام

Live Search کار می کنه توی مدیریت ؟

• پسند 1
لینک ارسال

من سيستم رو چك كردم مشكل نداشت پوسته ها رو درست نشون ميده، اگر همچين مشكلی دوباره براتون پيش اومده شما بايد تم ها رو Rebuild كنيد نه Recache توی همون قسمت هستش ( اصلا نيازی به ريكش كردن زبان نيستش چون به اين قسمت مربوط نميشه)

• پسند 2
لینک ارسال

سلام

Live Search کار می کنه توی مدیریت ؟

آره اون سالمه

امروز کلا بهم ریخته

ریبویلد برای اسکین دوم ( مستره )؟ تنظیماتم ریست میشن؟

فایل زبان اصلا درست نصب نمیشه، یعنی خطا میده، فکر کنم ناقص نصب میشه، البته گرچه ظاهرا مشکلی نداره و میاد و پیشفرض و راست چینشم کردم ولی موقع نصب صفحش به خطا ختم میشه، چندین بار تست کردم

ویرایش شده توسط هادی
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

موقع نصب صفحش به خطا ختم میشه

چه خطایی می ده ؟

• پسند 1
لینک ارسال

Fatal error: Allowed memory size of 67108864 bytes exhausted (tried to allocate 24 bytes) in /home/moallema/public_html/forum/ips_kernel/classDbMysqliClient.php on line 499

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

Fatal error: Allowed memory size of 67108864 bytes exhausted (tried to allocate 24 bytes) in /home/moallema/public_html/forum/ips_kernel/classDbMysqliClient.php on line 499

برای این خطا ، تاپیک خطاهای رایج نصب زبان فارسی رو بخونید .

در مورد اون شکلی بودن Ctrl + F5 رو بزنید ببینید درست می شه یا نه . اگر درست نشد پوشه skin_cp که درون پوشه admin هست رو باید دوباره آپلود کنید.

• پسند 1
لینک ارسال

ممنون وحید جان

زبانش درست شد و دیگه خطا نمیده، البته فایل پی اچی پی سرور رو هم بردم توو پوشه فروم و سیف مد رو خاموش کردم و حافظه رو هم گذاشتم رو 264

اون کلیدها رو زدم اثری نداشت، پوشه رو جایگزین کردم، یه بارم پاک کردم بازهم فایده نداشت

ولی وقتی زبان فارسی رو نصب کردم نوشته ها که نبودن، اومدن فقط پوسته ی مدیریت مشکل داره

می خوام به 3.3 ارتقا بدم

تعجم از اینه که فروم هاست رایگانم که کمکی دارمش، خیلی بهتر از این هاست کار میکنه و هیچ مشکلی تا حالا نداشته!!!

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

ولی وقتی زبان فارسی رو نصب کردم نوشته ها که نبودن، اومدن فقط پوسته ی مدیریت مشکل داره

چون بازم safe mode روشن هست :) و خاموش نشده ( برای اطمینان صفحه Support توی مدیریت رو نگاه کنید ) !

لینک ارسال

خاموشه وحیدجان

مشکل پوسته ی مدیریت با آپگرید حل شده

الان پوسته ی فروم مشکل داره

فکر کنم بخاطر دستکاری بود که برای کادر آواتار و عکس نام کاربری کردم

چطوری تنظیمات پوسته رو با قسمت Reset Skin Set Usage ریست کنم؟

لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...