رفتن به مطلب

آيا IPB خواسته هاي من را محقق ميكند ؟

yasweb

ارسال‌های توصیه شده

با سلام خدمت دوستان

مدتي است كه دنبال يه انجمن ساز براي سايت وردپرسيم هستم كه ميخواستم ورپرسم با انجمنم ست باشه ، يعني كاربر وقتي عضو وردپرس ميشه عضو انجمن هم باشه ، آخرين ارسالهاي انجمن در سايت نمايش داده بشه و از طرفي هم ميخوام يه انجمن ساز آجاكسي داشته باشم .

براي شروع خواستم با وي بولتن شروع كنم ، اما هاستينگم پيغامي مبني بر عدم نصب وي بي روي هاست داد و گفت نسخه نال شده وي بي خلاف قوانين است .

خواستم با mybb شروع كنم ، اما از سيستمش خوشم نيومد .

تا اينكه با اين انجمن ساز آشنا شدم ، ميخواستم بدونم آيا اين انجمن ساز مشكلات من رو ميتونه بر طرف كنه ؟ آيا ماژولها و افزونه ها و قالبهاي ترجمه شده به اندازه كافي وجود داره ؟ و از طرفي براي شروع از كجا بايد شروع كنم ؟

و يه توضيح كوچيك را جع به سيستم ميخواستم بدونم .

خيلي عذر ميخوام كه زياده گويي كردم .

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

در مورد هماهنگ سازی با وردپرس ، اگر فقط بخش نظرات وردپرس مد نظرتون هست می تونید از این پلاگین استفاده کنید :

http://wordpress.org/extend/plugins/IPB-comments-for-wordpress/

اما من یک توصیه داشتم اگر می خواید سایتی که عضویت با وردپرس داره و کاربران مسئولیتش بر دوش وردپرس هست این کار رو نکنید چون وردپرس سیستم وبلاگ نویسی هست زمانی که تعداد کاربران بیشتر از 300 عدد بشه دچار مشکل برای کنترل کردن اون ها می شید چون member manager ضعیفی داره. به هر حال فقط در حالت نظر قابل هماهنگی هستند تازمانی که ماژولی که مربوط به هماهنگ سازی کامل با وردپرس هست توسط شرکت IPS سازنده IPB بروز بشه.

آيا ماژولها و افزونه ها و قالبهاي ترجمه شده به اندازه كافي وجود داره ؟

من معیار شما رو نمی دونم ولی می تونید یه سر به بخش دریافت همین سایت بزنید.

و يه توضيح كوچيك را جع به سيستم ميخواستم بدونم .

سیستمی که بیشتر از ده سال هست سابقه داره و موفق بوده خیلی سخته توضیح داد که حق مطلب رو ولی با جستجو در سایت می تونید تعاریف مثبت در مورد این سیستم رو مشاهده کنید یا جستجو به زبان انگلیسی .

موفق باشید

• پسند 2
لینک ارسال

بابت چند بار تاپيك زدن هم عضر خواهي ميكنم ، چون هر بار كه اقدام به انتشار تاپيك ميكردم با اين ارور روبه رو ميشدم .

Request Timeout

This request takes too long to process, it is timed out by the server. If it should not be timed out, please contact administrator of this web site to increase 'Connection Timeout'.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

ممنون بابت این ارور

پیگیری می کنیم :)

• پسند 1
لینک ارسال

راستي در مورد اينكه آخرين ارسالهاي IPB در سايت وردپرسي رو هم اگه توضيح بديد ممنون ميشم

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

می تونید از این تاپیک جزییات آخرین ارسال ها رو در سایت مشاهده کنید :

موفق باشید

• پسند 2
لینک ارسال

براي شروع خواستم با وي بولتن شروع كنم ، اما هاستينگم پيغامي مبني بر عدم نصب وي بي روي هاست داد و گفت نسخه نال شده وي بي خلاف قوانين است .

خودتون بهش گفتيد يا برنامه هاست متوجه شد و مدير هاستتون بهتون پيام داد ؟

من مدل پوليش كه كداش هم با ioncube رمز شده بود رو تست كردم از جهاتی خوب كار ميكنه ولی متاسفانه كدهاش رمز شده و تا ترجمه نشه نميشه بيرون بديمش، خود سيستم IP.Converge ميتونه خوب باشه ولی بعضی از اوقات handshake ميخواد تا سيستم هماهنگ بمونه كه باز به دليل بروز رسانی های سريع وردپرس مشكل داريم. از نظر من بهتره كه سيستم IP.Content رو با IP.Board بزنی اينطوری از همه لحاظ راحت تری يا اينكه قسمت عضو گيری wordpress رو غير فعال كنی و بذاری كه اعضا نظرشون رو بدون ثبت نام بدند.

• پسند 1
لینک ارسال

• 4 ماه بعد...

الان چند ماه از اين پستم ميگذره و نخواستم يه تاپيك جديد بزنم .

ميخوام IPB رو نصب كنم ، اما نميدونم كدوم نسخه رو بايد نصب كنم و چه پلاگينهايي نصب كنم ؟ لطفا لينك چيزي كه بايد نصب كنم رو قرار بديد ، يا اگه كسي از دوستان ميتونه كمكم كنه تا اين انجمن ساز رو نصب كنم ، خيلي ممنونش ميشم .

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

از بخش دانلود IPB نسخه 3.3.4 رو دانلود کنید اگر یکبار برید توی بخش دریافت متوجه می شید که چه چیزهایی وجود داره :)

برای نصب هم دقیقا بالای صفحه لینک آموزش های اولیه رو گذاشتیم که می تونید استفاده کنید.

لینک ارسال

دوستان من انجمن ساز رو نصب كردم ، و فارسي ساز نسخه 3.3.4 رو ايمپورت كردم .

اما ؛ محيط ممبر فارسي نشده ؟ آيا همينطوري هست يا اشتباهي كردم ؟

در قدم بعدي بايد چيكار كنم براي انجمن ساز ؟

ویرایش شده توسط yasweb
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...