رفتن به مطلب

عدم نمایش متن در پنل مدیریت و انجمن

ارسال‌های توصیه شده

سلام

منوهای بخش مدیریت من نامرئی شدن و گزینه های بخش های مختلف هم به هم ریختن و نامرئی شدن، ریکش هم کردم همه ی اسکینا رو ولی درست نشده، یکی به داد من برسه، خیس و خاک شیر شدم زیر این بارون شانس بابا!

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

گفتم که توی پیغام خصوصی به خاطر تغییر هاست تون نمی دونم چه اتفاقی افتاده که زبان فارسی حذف شده! شما دوباره زبان فارسی رو نصب کنید درست می شه.

موفق باشید

• پسند 1
لینک ارسال

ممنون وحید جان با یه ریکش کردن زبان فارسی توو قسمت manage language حل شد!

یاد فوت کوزه گری افتادم استاد!

• پسند 1
لینک ارسال

وحیدجان دوباره خراب شده! من هاست رایگان داشتم هیچ مشکلی نبود ولی با این هاست هزارتا مشکل دارم!

چیکار کنم ؟ زبانو دوباره نصب کردم و ریکش هم کردم ولی بازم ج نمیده

ویرایش شده توسط هادی
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

مشکل از تنظیمات هاست هست :) مهم نیست توی بیشتر تمام هاست های اشتراکی این مشکل وجود داره ولی این دفعه زبان فارسی رو به این روشی که من در این پست گفتم نصب کنید مشکل حل می شه :

موفق باشید

• پسند 1
لینک ارسال

سپس یک زبان ایجاد کنید و اسمش رو فارسی بزارید و گزینه External translate رو انتخاب کنید و فایل های زیر رو درونش بریزید (جایگزین کنید ) :

[فایل برای عدم سوء استفاده حذف گردید]

چطوری زبان ایجاد کنم توو پوشه؟ گزینه External traslate کجاست؟

فایل رو حذف کردی

ویرایش شده توسط هادی
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

از تنظیمات زبان انگلیسی گزینه Copy language pack رو کلیک کنید تا زبان جدید ایجاد بشه.

گزینه External traslate کجاست؟

بعدش یه پوشه translate بسازید و از قسمت تنظیمات زبان جدید این گزینه رو انتخاب کنید. :)

دقت کنید فایل هایی که براتون فرستادم رو بعد از این که گزینه External translate رو انتخاب کردید کپی کنید توی پوشه translate

• پسند 1
لینک ارسال

از تنظیمات زبان انگلیسی گزینه Copy language pack رو کلیک کنید تا زبان جدید ایجاد بشه.

بعدش یه پوشه translate بسازید و از قسمت تنظیمات زبان جدید این گزینه رو انتخاب کنید. :)

دقت کنید فایل هایی که براتون فرستادم رو بعد از این که گزینه External translate رو انتخاب کردید کپی کنید توی پوشه translate

وحید جان منظورتو متوجه نمی شم، چطوری پوشه ی جدید بسازم و فایلو از کجا تووش بریزم؟ منظورت از روی هاسته؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

آره روی هاست یه پوشه translate بساز با سطح دسترسی 777 بعدش اون کارایی که گفتم رو انجام بده :)

لینک ارسال

انجام دادم ولی وقتی توو پیغام صفحه زبان میرم و ایمپرتو میزنم میگه ریکش کن منم میکنم ولی اتفاقی نمیفته و همیش این پیغام بالای صفحه ست

External File Translation

You can edit the files in the 'translate' directory. Once you have translated the file you can import these changes directly into the database.

Before editing, please set your text editor to save files as UTF-8 regardless of the character set your board uses

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...