رفتن به مطلب

بررسی وضعیت هماهنگ سازی دیتالایف با ipb

ارسال‌های توصیه شده

با سلام و خسته نباشید

من تمامی مراحلی رو که آقای وحید نامی فرومدند رو طی کردم وهمه چیز به خوبی پیش رفت منتها الان برای ورود اعضا مشکلی هست که نمی شه وارد بشن کلا خطا هم نمیده ! http://forum.sslazio.ir

در صورتی که ثبت نام درست شده

• پسند 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و خسته نباشید

من تمامی مراحلی رو که آقای وحید نامی فرومدند رو طی کردم وهمه چیز به خوبی پیش رفت منتها الان برای ورود اعضا مشکلی هست که نمی شه وارد بشن کلا خطا هم نمیده ! هواداران تیم لاتزیو

در صورتی که ثبت نام درست شده

دوستان به این مشکل برنخوردند ؟ الان صفحه ورود انجمن مشکل داره :)

• پسند 1
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

مشکل از نصب IPB هست ، من الان نگاه کردم دیدم فایل ها ناقص روی هاست شما وجود دارند و قالب به درستی کار نمی کنه چون تصاویرش وجود ندارند. همین طور به صورت عادی صفحه ورود باز نمی شه که نشان از این داره که IPB به طور کامل نصب نشده.

دوباره نصب کنید انشالله مشکل بر طرف می شه.

• پسند 1
لینک ارسال

با سلام

مشکل از نصب IPB هست ، من الان نگاه کردم دیدم فایل ها ناقص روی هاست شما وجود دارند و قالب به درستی کار نمی کنه چون تصاویرش وجود ندارند. همین طور به صورت عادی صفحه ورود باز نمی شه که نشان از این داره که IPB به طور کامل نصب نشده.

دوباره نصب کنید انشالله مشکل بر طرف می شه.

والا قبلش اصلا مشکلی نداشتم :) اگر مشکل از لوگین باشه میشه فایل لوگین رو بهم بدین که نیاز به نصب مجدد نباشه و اینکه مسیر فایل login.php کجاست دقیقا چون من از فایل های دیگه ای هم استفاده کردم برای اجرا این پروسه

• پسند 1
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

من جدا از این مشکل ، منظورم هست . چون که از شمایل پوسته معلوم هست که با مشکل نصب شده IPB . اگر شما دوباره نصب کنید حداقل مطمئنیم که بستر کاملا سالم داریم مشکل رو تست می کنیم.

راستی ورژن دیتالایف شما چند هست ؟

• پسند 2
لینک ارسال

الان پوسته رو من درست میبینم نمیدونم جریان پوسته چیه می خواید یه عکس بگیرم از صفحه ؟ با fire و ie تست کردم

ورژن 9.4

من یه جورایی مطمئن شدم مشکل از لوگینه فقط نمی دونم دقیقا باید فایل سالمش رو آپلود کنم

یک سوال دیگه اینکه الان چرا توی لیست کاربران لیست اعضا نیست !؟

• پسند 1
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

الان پوسته رو من درست میبینم نمیدونم جریان پوسته چیه می خواید یه عکس بگیرم از صفحه ؟ با fire و ie تست کردم

شما یه اسکرین شات بگیرید :)

من یه جورایی مطمئن شدم مشکل از لوگینه فقط نمی دونم دقیقا باید فایل سالمش رو آپلود کنم

در پوشه cache ببینید آخرین error log چی هست همون رو اینجا بزارید .

یک سوال دیگه اینکه الان چرا توی لیست کاربران لیست اعضا نیست !؟

بعد از اتصال ، به محض اینکه کاربر وارد انجمن بشه در اون لیست نمایش داده می شه.

• پسند 1
لینک ارسال

یک نسخه آزمایشی دیگه نصب کردم شاید مشکل از فایلم باشه http://sslazio.ir/s/upload/index.php

اما این یکی دیگه مشکل لوگین نداره

• پسند 1
لینک ارسال

بازهم همون مشکل !!

هیچی هم آپلود نکردم به غیر اون فایل ها !

یعنی کجای کار مشکل داره !؟راستی یه چیزه دیگه اینکه این فایلی که الان نصب کردم انجمن فایل سایت amaderforum هست یعنی فایلش مشکل داره ؟

• پسند 1
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...