رفتن به مطلب

چند تا درخواست!

ارسال‌های توصیه شده

سلام من چندتا درخواست دارم:

1.اول از همه میخواستم یه مد رو از سایت دانلود کنم که بهم پیام داد:

"برای دانلود شما بايد ابتدا آدرس سايت خود را به ما اعلام كنيد تا در گروه مجاز قرار گيريد. به همين منظور در انجمن درخواست خود را اعلام كنيد."

نمیدونم چیکار باید بکنم.

2.میخوام بالای سایتم روی منوی بالا چندتا لینک که به سایت مرتبط نیستند ، اضافه کنم.

3. کد امنینی سایتم کار نمیکنه.

منظورم keycaptcha , recaptcha هست.

keycaptcha بعد از درست کردن پازل تیک سبز میزاره اما وقتی دکمه عضویت رو میزنی ، میگه کد امنیتی اشتباه است.

در مورد recaptcha هم همین رو میگه.

اما من تست کردم دیدم captcha که به حالت پیش فرض ( default ) هست کار میکنه و مشکلی نداره.

4. یه اسلاید شو هم میخوام اکه هست.

ممنونم...

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

1.اول از همه میخواستم یه مد رو از سایت دانلود کنم که بهم پیام داد:

"برای دانلود شما بايد ابتدا آدرس سايت خود را به ما اعلام كنيد تا در گروه مجاز قرار گيريد. به همين منظور در انجمن درخواست خود را اعلام كنيد."

نمیدونم چیکار باید بکنم.

مد تاریخ شمسی این طوری هست و همه مد ها این طوری نیستند شما در خواست تون رو برای افزایش درجه توی انجمن http://ipsfarsi.com/forum/51-%d8%af%d8%b1%d8%ae%d9%88%d8%a7%d8%b3%d8%aa-%d8%a7%d9%81%d8%b2%d8%a7%d9%8a%d8%b4-%d8%b1%d8%aa%d8%a8%d9%87/ همراه با آدرس انجمن تون بگید دسترسی شما باز می شه.

2.میخوام بالای سایتم روی منوی بالا چندتا لینک که به سایت مرتبط نیستند ، اضافه کنم.

شما باید از مد زیر استفاده کنید :

Pro.Menu.v1.0.5 - انجمن پشتیبانی IPB فارسی

قبلا چندیت بار توضیح دادم در لینک های زیر :

3. کد امنینی سایتم کار نمیکنه.

منظورم keycaptcha , recaptcha هست.

keycaptcha بعد از درست کردن پازل تیک سبز میزاره اما وقتی دکمه عضویت رو میزنی ، میگه کد امنیتی اشتباه است.

در مورد recaptcha هم همین رو میگه.

اما من تست کردم دیدم captcha که به حالت پیش فرض ( default ) هست کار میکنه و مشکلی نداره.

اون مدی که پازلی هست اگر اشتباه نکنم از کار افتاده و دیگه رایگان نیست.

4. یه اسلاید شو هم میخوام اکه هست.

از مد زیر استفاده کنید :

موفق باشید

• پسند 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...